Ijroiya qo'mitasi

18620

O'zbekiston Savdo-sanoat palatasi Ijroiy qo'mitasi tarkibiga kiruvchi bo'linmalar ro'yxati

Tuzilma nomi Rasm Bo'lim boshlig'i F.I.SH. Maqsadi va vazifalari Telefon / E-manzil
1. Matbuot xizmati Ruzmetova Dilfuzabegim Batafsil... +998 78 150-60-06
d.ruzmetova@chamber.uz
2. Tadbirkorlik subyektlarining huquqini himoya qilish boshqarmasi Abduxafizov Umid     Batafsil... +998 78 150-60-06
u.abduxafizov@chamber.uz 
3.

Tadbirkorlik faoliyatiga qonuniy xujjatlar ta'sirini baholash boshqarmasi

Sattorov Sherzod     +998 78 150-60-06
sh.sattorov@chamber.uz
4. Palata a'zolari hisobotini yuritish va faoliyatini monitoring qilish boshqarmasi Saliev Alisher +998 78 150-60-06
a.saliyev@chamber.uz
5. Bozor infratuzilmalari sub'ektlari bilan ishlash va bank-moliya tashkilotlari bilan hamkorlik boshqarmasi Turxolov Abduraxim     +998 78 150-60-06
a.tukhalov@chamber.uz
6. Marketing tadqiqotlarini tashkillashtirish va biznes-rejalar ishlab chiqish bo'limi    Rabimkulov Sherzod +998 78 150-60-06
b.umarov@chamber.uz
7. Yoshlar tadbirkorligini rivojlantirish bo'limi  Nuriddinov Isomiddin     +998 78 150-60-06
i.nuriddinov@chamber.uz 
8. Hududiy tuzilmalar faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi Akbarov Ulug'bek     +998 78 239-42-99
u.akbarov@chamber.uz
9. Ichki investitsiyalarni jalb etish, hududlarda tadbirkorlik va hunarmandchilikni rivojlantirish dasturlarini ishlab chiqishga ko'maklashish boshqarmasi Xaydarov Javxar     +998 78 150-60-06
J.Khaydarov@chamber.uz
10. Tadbirkorlikka o'qitish va xalqaro mehnat tashkiloti bilan hamkorlik qilish boshqarmasi

Turgunbaev Shoxjaxon

v.b

    
+998 78 239-19-51
sh.turgunbayev@chamber.uz
11. Eksport, import, savdo masalalari, maxsulot va xizmatlarni standartlashtirish va sertifikatsiyalashga ko'maklashish boshqarmasii Usmonov G'ofurxon     +998 78 239-19-51
g.usmanov@chamber.uz 
12.

Xalqaro hamkorlik boshqarmasi:

- Protokol xizmati

- Xorijiy mamlakatlar palatalari bilan hamkorlikni rivojlantirish bo'limi​​

Ismailova Gulchehra

v.b

    
+998 78 239-19-51
g.ismailova@chamber.uz 
13. Xalqaro investitsiyalarni jalb qilish va innovatsion tadbirkorlikni rivojlantirishga ko'maklashish boshqarmasi Rijichenko Oleg     +998 78 239-19-51
O.Rijichenko@chamber.uz  
14. Ishlar boshqarmasi Kasimov Kamoliddin   +998 78 239-19-51
k.kasimov@chamber.uz 
           
16. Yuridik byuro Nazarov Bahrom     +998 78 239-19-51
b.nazarov@chamber.uz
17. Sud, huquqni muhofaza qiluvchi va nazorat qiluvchi va nazorat qiluvchi organlar bilan xamkorlik qilish boshqarmasi Ibodullayev Bobur     +998 78 239-19-51
b.ibodullaev@chamber.uz 
           

 

         
18. Xizmat ko'rsatishni tashkil etish, tadbirkorlikni rivojlantirish va davlat xizmatlarini ko'rsatuvchi vakolatli organlar bilan o'zaro hamkorlik boshqarmasi Tursunxo'jayev Odilbek     +998 78 239-19-51
o.tursunkhujaev@chamber.uz 
           
19. Xalqaro moliya institutlari bilan hamkorlik bo'limi Babakulov Sardor     +998 78 239-19-51
sa.babaqulov@chamber.uz 
20. Kadrlar bo'limi Maxmudova Nilufar +998 78 239-19-51
n.mahmudova@chamber.uz 
           
21. Ijro intizomini nazorat qilish bo'limi Bekchanov Rоvshan   +998 78 239-19-51
r.bekchanov@chamber.uz 
22. Moliya boshqarmasi  Rashidova Dilafruz    +998 78 239-19-51
d.rashidova@chamber.uz